"סובלים מבעיות כאב"?

052-3980834

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ ואבחון ללא עלות

אודות דוקטור אירינה יוחננוב PHD

שמי אירינה יוחננוב, אמא לשני ילדים מחולון, ד"ר לפסיכותרפיה הוליסטית ומומחית בדיקור דיסטלי נוירולוגי בשיטות מאסטר טונג וד"ר טאן. תחומי התמחות שלי- בעיות כאב, בעיות גניקולוגיה, דכאון ובעיות רגשיות. 
ה"אני מאמין" שלי – "ישנו קשר עמוק ובלתי נמנע בין גוף לנפש, חוסר התייחסות למרחב אחד עשוי להוביל לחוסר איזון וקושי בהשגת תוצאות." 

אנחנו כאן גם בטיפים מצולמים

נגן וידאו

ליחצו בצפייה בכל הסרטונים

מה אומרים הלקוחות שלנו

קיבלתי לטיפולי ילדה בת 7 אשר סובלת מהרטבת לילה, כמעט כל יום, במשך שנים. כמו כן, אימה התלוננה על הופעת טיקים בעיניים. באמצעות אבחון בפרחי באך הרכבתי נוסחה אשר נועדה לטפל בסימפטומים. כשבוע לאחר שנטלה את הטיפות, דיווחה האם על היעלמות הטיקים, אשר עד היום לא חזרו. לגבי נושא ההרטבה , האם דיווחה כי מיום נטילת הטיפות הבת מרטיבה פחות. יש לציין כי בניגוד להוראות הנטילה של נוסחת פרחי הבאך, האם לא הקפידה על מתן סדיר של המינון אשר נקבע לילדה.
הגיע אליי לטיפול ילד כבן 9. לדברי הוריו, הילד היה מתעורר באמצע לילה ורץ בכל הבית אחוז פאניקה. יש לציין כי בבוקר שלמחרת הילד לא היה זוכר דבר מאירועי הלילה. החלטתי לטפל בילד באמצעות פרחי באך. כשלושה ימים לאחר שהחל לקחת את תמציות הבאך הפסיקה תופעת "ריצות הלילה". במאמר מוסגר אני מבקשת לציין כי ילדים הינם מטופלים פוטנציאליים מצויינים לשימוש בפרחי באך היות והתמציות עובדות ברבדים העמוקים שלהם כל עוד מתמידים בטיפול עפ"י ההוראות ומסיימים את כל הנוסחה שניתנה.
אחד היתרונות שמציעים פרחי הבאך הינם יכולתם להוות במקרים רבים חלופות רבות עצמה לתרופות כימיות. כדוגמא אני יכולה להביא מטופלת שלי, כבת 35, שסבלה מדיכאון כרוני. כנגד דיכאון זה הייתה מטופלת בתרופות נוגדי דיכאון כמו ציפרלקס ועוד. כאשר נפגשנו החליטה המטופלת לנסות את כיוון הטיפול הטבעי באמצעותי. המטופלת בחרה בכיוון טיפול טבעי אשר אינו מזיק לגוף תחת שימוש בכימיקלים. הצלחתי לסייע בידה באמצעות נוסחאות של פרחי באך וכיום היא כבר אינה נוטלת את הכדורים שלה מזה כחצי שנה.

אני מזמינה אותך לפגישה, ייעוץ ואבחון ללא עלות

052-3980834

צרו קשר

דילוג לתוכן