טיפול פסיכותרפי

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

פסיכה = נפש, תרפיה = טיפול, הוליסטי = שלם, אם כך הפסיכותרפיה ההוליסטית מציעה טיפול נפשי שלם, טיפול שאינו פוסח על מימד כזה או אחר, אלא להיפך מתייחס בעת ובעונה אחת לגוף ולנפש, לנשמה ולהרגשה. 
גישת הפילוסופיה ההוליסטית תופסת את האדם כשלם המורכב מהיבטים נפשיים, גופניים ורוחניים, בינם קיימת תלות הדדית, אותה תלות באה לביטוי לא רק בין גוף לנפש, אלא גם בין חלקי המודע לתת המודע, אם כך ביטויים נפשיים באים, לא אחת, לביטוי בגוף ואילו ממצאים גופניים משפיעים על הנפש, הקושי לבטא את המצוקה רק במימד המילולי מאפשר למטפל ההוליסטי, באמצעות שיטות שונות, להגיע לכל אדם ולאפשר לו לדבר את עצמו. 
ישנן טכניקות רבות שאפשר להגיע באמצעותן לאיזון רגשי ופיזי , ולאחד את הגוף והנפש. 
אני כפסיכותרפיסטית משתמשת בכלים כמו: טיפול בפרחי באך, הילינג, אבחון ציורים, פסיכוקיברנטיקה, ארומתרפיה, פסיכודרמה, דיקור סיני ועוד. 

השאר תגובה

קצת עלי

מאז ומתמיד עניין אותי התחום הטיפולי- אני חשה כי אני יכולה לרתום את האמפתיה שבי, את הרגישות ואת השאיפה הבלתי מתפשרת שלי לריפוי והטבת חיים. 
על דגלי אני נושאת את הדיוק, האיכות והמושלמות אלה המסייעים לי בכל אשר אעשה. מתוך מקום זה בחרתי לעסוק במקצוע טיפולי אשר מאפשר לי למצות את מלוא יכולותיי וכן להביא מניסיוני. 

תוכן חדש

פסיכודרמה

פסיכודרמה היא טיפול נפשי המשתמש בכלים מעולם הדרמה והתאטרון.  "פסיכה"= נפש, "דרמה"= פעולה. פסיכודרמה- פעולה של נפש. פסיכודרמה היא שיטת טיפול המציעה לעשות את הדברים,

המשך קריאה »

אבחון ממוחשב

אבחון ממוחשב – זו שיטה מהפכנית לאבחון רפואי שפותחה ע"י סוכנויות החלל בארה"ב ורוסיה! הנחת היסוד היא שכל נקודה בגוף האדם מחוברת חשמלית לאיבר מסוים.

המשך קריאה »

דמיון מודרך

דמיון מודרך הוא שיטה המשתמשת בדמיון כדי להשפיע על המצב הנפשי, להעלות מחשבות לא מודעות באופן אסוציאטיבי, ולתרגל את שליטת המוח על התפקודים הגופניים. השיטה

המשך קריאה »

יצירת קשר

דילוג לתוכן