דיקור קוסמטי לפנים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

הדיקור הקוסמטי מבוסס על תורת הרפואה הסינית, שעל פיה הזדקנות העור היא חלק מהיחלשות המערכות הפנימיות המתרחשת עם חלוף השנים ומונעת הזרמה תקינה של הדם, אנרגיה וחמצן לעור הפנים. ההיחלשות מונעת את הזנת התאים בקצוות הגוף, הופכת את העור לדק יותר ומביאה להיווצרות של קמטים וכתמי פיגמנטציה. 

הדיקור הקוסמטי הוא טיפול לחידוש הנעורים והחייאת עור הפנים ללא צורך בניתוחינו או הזרקת כימיקלים. במהלך הטיפול מוחדרות מחטים דקיקות לאזורים שונים בפנים. המחטים מעודדות את זרימת הדם והאנרגיה לפנים ומתחיל תהליך טבעי של רענון, חידוש תאי העור, יצור קולגן ואלסטין אבעי החייאה של עור הפנים. 

טכניקת הטיפול משפרת משמעותית את גמישותם של שרירי הפנים, חיזוקם ומתיחתם. הדיקור הקוסמטי מאט את התהליך ההזדקנות תוך ניצול אופטימלי של הפוטנציאל הטבעי של העור החדש ולשמר את עצמו. הטיפול יעניק לחות מבפנים כלפי חוץ והקמטים ימולאו ויטושטשו אך ורק באמצעות המאגרים בטבעיים של הגוף. הטיפול עצו מרגיע מאוד וכמעט שאינו כרוך בכאב ומהווה אלטרנטיבה אבעית בטוחה וזולה יחסית וגם נטולת סיכונים או תופעות לוואי לטיפולים קוסמטיים ואסתטיים הכוללים שימוש בתרופות, ניתוחים וכימיקלים. אחוזי ההצלחה גבוהים יחסית ונשארים לאורך זמן באמצעות תחזוקה דו-שבועית או חודשית. 

השאר תגובה

קצת עלי

מאז ומתמיד עניין אותי התחום הטיפולי- אני חשה כי אני יכולה לרתום את האמפתיה שבי, את הרגישות ואת השאיפה הבלתי מתפשרת שלי לריפוי והטבת חיים. 
על דגלי אני נושאת את הדיוק, האיכות והמושלמות אלה המסייעים לי בכל אשר אעשה. מתוך מקום זה בחרתי לעסוק במקצוע טיפולי אשר מאפשר לי למצות את מלוא יכולותיי וכן להביא מניסיוני. 

תוכן חדש

פסיכודרמה

פסיכודרמה היא טיפול נפשי המשתמש בכלים מעולם הדרמה והתאטרון.  "פסיכה"= נפש, "דרמה"= פעולה. פסיכודרמה- פעולה של נפש. פסיכודרמה היא שיטת טיפול המציעה לעשות את הדברים,

המשך קריאה »

אבחון ממוחשב

אבחון ממוחשב – זו שיטה מהפכנית לאבחון רפואי שפותחה ע"י סוכנויות החלל בארה"ב ורוסיה! הנחת היסוד היא שכל נקודה בגוף האדם מחוברת חשמלית לאיבר מסוים.

המשך קריאה »

דמיון מודרך

דמיון מודרך הוא שיטה המשתמשת בדמיון כדי להשפיע על המצב הנפשי, להעלות מחשבות לא מודעות באופן אסוציאטיבי, ולתרגל את שליטת המוח על התפקודים הגופניים. השיטה

המשך קריאה »

יצירת קשר

דילוג לתוכן